Aplikacja sprzedażowa dla agentów

W ramach rozszerzenia funkcjonalności TIA Solution oferujemy aplikację sprzedażową dla agentów

Aplikacja przeznaczona jest dla agentów ubezpieczeniowych, agencji, multiagencji, brokerów ubezpieczeniowych oraz innych osób wykonujących czynności agencyjne. Główne funkcje aplikacji koncentrują się na wsparciu procesów sprzedażowych: obsłudze leadów, wznowień oraz sprzedaży polis. Pełny import definicji produktów z TIA pozwala na obniżenie kosztów oraz skrócenie czasu potrzebnego na wprowadzenie produktu na rynek. Dodatkowo aplikacja jest w pełni konfigurowalna z poziomu TIA, a zarządzenie kontami użytkowników odbywa się poprzez standardowy moduł administracyjny TIA Solution.

Do wymiany danych z systemem TIA aplikacja wykorzystuje gotowy zestaw usług sieciowych udostępnianych przez TIA. Warstwa frontend przygotowana została w oparciu o podejście „responsive web design”, co oznacza że obsługa aplikacji możliwa jest z poziomu dowolnych urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Konfiguracja w całości odbywa się w TIA, co wpływa na obniżenie kosztów oraz czasu wdrożenia i utrzymania, a gotowe interfejsy modułu uwierzytelniania pozwalają na szybką integrację w każdej organizacji.

Profi-Data jest Partnerem TIA

  • Nasi konsultanci posiadają wiedzę i sprawdzone metody na wspieranie projektów wdrożeniowych TIA. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci otrzymywali dobre i uczciwe usługi doradcze, które pozwolą im na łatwe użytkowanie systemu oraz wpłyną na poprawę funkcjonalności rozwiązań TIA.

logoPD

Skontaktuj się z nami w celu umówienia prezentacji produktu