TIA Solution

Idealne rozwiązanie z wizją w pełni zorientowaną na klienta

TIA została stworzona jako kompleksowy system do obsługi ubezpieczeń

TIA oferuje rozwiązania idealne dla firm ubezpieczeniowych

TIA jest kompleksowym rozwiązaniem dostosowanym do potrzeb rynku ubezpieczeniowego. Wspiera Twój biznes dziś i w przyszłości. Rozwiązania TIA są elastyczne, nowoczesne i pomagają rozwijać procesy biznesowe.

TIA logo
TIA wizja

Co oferuje TIA Solution?

Obsługuje podstawowe procesy ubezpieczeniowe i zarządza nimi w całym łańcuchu wartości: od planowania działań marketingowych, wyceny, przez cały cykl życia polisy, prowizje, obsługę odszkodowań – w tym integrację z zewnętrznymi dostawcami usług – po likwidację szkód, reasekurację oraz informację zarządczą.
Dzięki konstrukcji modułowej TIA Solution może zostać wdrożone szybko i przy niewielkim ryzyku.

Z TIA staniesz się częścią jednej z największych społeczności ubezpieczeniowych

Wszystko zaczęło się w 1986 roku, kiedy główny nordycki ubezpieczyciel zdecydował się rozszerzyć działalność na światowe rynki, zaczynając od Wielkiej Brytanii. Wyniki ich pracy przekroczyły oczekiwania. Powstał świetnie zorganizowany i wyjatkowo elastyczny model danych ubezpieczeniowych. Dziś TIA to nie tylko producent oprogramowania. Jest to przede wszystkim rozwiązanie, które rozumie ubezpieczycieli. Podczas pracy z TIA masz solidną i sprawdzoną platformę, która jest łatwa w użyciu, koncentruje się na klientach, oraz - co ważne - jest regularnie aktualizowana.

insurance
Rise

Jak TIA może odmienić Twój biznes?

Dzięki rozwiązaniom TIA możesz:
- Przekształcać i rozbudowywać Twoją firmę, jednocześnie skupiając się na zdobywaniu prawdziwej wartości biznesowej;
- Uprościć sposób prowadzenia interesów;
- Stać się firmą naprawdę zorientowaną na klienta, dzięki możliwości dzielenia się informacjami o klientach wewnątrz całej firmy;
- Wykorzystywać opinie klientów niezbędne do budowania długoterminowej rentowności.

Profi-Data jest Partnerem TIA

  • Nasi konsultanci posiadają wiedzę i sprawdzone metody na wspieranie projektów wdrożeniowych TIA. Ważne dla nas jest, aby nasi klienci otrzymywali dobre i uczciwe usługi doradcze, które pozwolą im na łatwe użytkowanie systemu oraz wpłyną na poprawę funkcjonalności rozwiązań TIA.

logoPD

Skontaktuj się z nami w celu umówienia prezentacji