SAP Business One

Jedno rozwiązanie na wszystko

Implementacja SAP Business One stwarza niepowtarzalną okazję wejścia do światowego środowiska przedsiębiorstw, korzystających z wiodącego rozwiązania informatycznego, opartego o najlepsze praktyki biznesowe.

Żaden inny producent oprogramowania na świecie nie zapewnia tak bogatego wachlarza rozwiązań w tylu obszarach, dla tylu branż.

Jedno kompleksowe rozwiązanie do zarządzania kluczowymi procesami biznesowymi

SAP Business One to zintegrowane rozwiązanie z ujednoliconym źródłem danych, wspierające zarządzanie i kontrolę najważniejszych procesów biznesowych.

Kompleksowe rozwiązanie
SAP SDK

Dostosowanie rozwiązania do nieustannie zmieniających się potrzeb

SAP Business One można zainstalować, skonfigurować i rozpocząć pracę w bardzo krótkim czasie. Wraz z rozwojem firmy i zmieniającymi się procesami, możliwe jest dostosowanie i rozszerzenie obszarów wspieranych przez SAP Business One.

Decyzyjność na podstawie dokładnych i dostępnych w czasie rzeczywistym informacji

SAP Business One utrzymuje wszystkie informacje w jednym systemie, gdzie są dostępne i przygotowane do natychmiastowego wykorzystania.

W pełni zintegrowane narzędzia SAP Crystal Reports, SAP HANA czy SAP Lumira udostępniają szerokie możliwości raportowania, analizowania i wizualizacji danych.

Informacje w czasie rzeczywistym
Mobilność

Mobilność i natychmiastowy dostęp do danych

SAP udostępnia bezpłatne aplikacje dla iPhone, Android oraz iPad, dzięki czemu możliwy jest dostęp do potrzebnych informacji oraz zarządzanie procesami handlowymi w dowolnym czasie i miejscu.

Łatwa oraz czytelna prezentacja informacji (Business Intelligence)

Najnowszy interfejs użytkownika SAP Business One umożliwia wizualizację oraz analizę informacji bezpośrednio na pulpicie aplikacji (dashboard), jak również grupowanie najczęściej wykorzystywanych funkcji i narzędzi, dzięki czemu pozwala pracować jeszcze wydajniej, wygodniej i szybciej.

Łatwa oraz czytelna prezentacja informacji
Rozszerzona produktywność i kontrola

Rozszerzona produktywność i kontrola

Podniesienie wydajności pracowników, usprawnienie komunikacji z partnerami biznesowymi i wzrost efektywność operacji handlowych wpływa na zwiększoną kontrolę procesów. SAP Business One umożliwia definiowanie różnych reguł służących kontroli poszczególnych operacji.

Czy rozwiązanie SAP Business One byłoby odpowiednie także dla Państwa przedsiębiorstwa? Co dokładnie potrafi to rozwiązanie?

Na te i inne pytania chętnie udzielimy odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu

Zaufali nam:

Eneos Grupa Enea
HaCon
Infra-Port
Polchar
Hosso
Socomec
Bianco Evento
Bumar Choszczno
Torec Węgiel - Biomasa - Usługi
Gares Bosch
Dajar
RP Global
Visionex High Quality Fur Animals
ATA Szczecin
BLUE WATTER SHIPPING
Dimplex
FRIEDRICHS
MMJ BioPaliwa
PATRIA TOP
PLCC
Polor Sp. z o.o.
POLTRAMP YARD S.A.
Roth
Simple Investment
Sunrise Finance
Supon Biasłystok
Van Heyghen Staal