Natywne aplikacje mobilne na platformy Android i iOS

W naszych aplikacjach łączymy najnowsze technologie i atrakcyjny design, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nowoczesny design

Korzystaj z aplikacji z atrakcyjnym design’em w intuicyjny sposób. Projektujemy aplikacje z nowoczesnym wyglądem i ergonomicznym interfejsem. Uwzględniamy dobre praktyki i wytyczne dla danej platformy.

Nowoczesny design
Aplikacje mobilne z systemem back-office

Aplikacje mobilne z systemem back-office

Wymieniaj informacje między aplikacją mobilną a systemem back-office w czasie rzeczywistym. Aplikacja mobilna komunikuje się z systemem przekazując lub pobierając określone dane. Dostęp do danych i konfiguracja aplikacji możliwy jest z poziomu aplikacji webowej przez przeglądarkę internetową.

Interaktywne gry

Steruj postacią z gry za pomocą określonych ruchów ciała. Implementujemy rozwiązania pozwalające w sposób interaktywny wpływać na poruszanie bohatera i zdarzenia w grze. Realizujemy logikę gry wykorzystując niestandardowe kontrolery i czujniki w standardzie Bluetooth i Bluetooth Low Energy.

Interaktywne gry
Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi

Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi

Zbieraj i analizuj dane z zewnętrznych urządzeń pomiarowych. Interpretuj dane w czasie rzeczywistym. Realizujemy rozwiązania sprzęgające aplikację mobilną z dedykowanymi urządzeniami pomiarowymi poprzez standard Bluetooth Low Energy.

Aplikacje mobilne z wykorzystaniem Beaconów

Oznacz wyjątkowe miejsca z otoczenia i reaguj za pomocą aplikacji mobilnej, gdy użytkownik znajdzie się w ich pobliżu. Prezentuj informacje o promocjach produktu, gdy Klient jest blisko. Beacony to małe urządzenia emitujące sygnał radiowy z określoną informacją. Sygnał rozgłaszany jest w standardzie Bluetooth Low Energy w określonej odległości od czujnika. Aplikacja mobilna rozpoznaje, gdy użytkownik znajduje się w pobliżu danego miejsca/rzeczy oznaczonego Beacon’em i podejmuje określoną reakcję.

Aplikacje mobilne z wykorzystaniem Beaconów
KneeTracker™

Poznaj aplikację KneeTracker™ - innowacyjne rozwiązanie dla klienta z Wielkiej Brytanii, wspomagające proces rehabilitacji pacjentów po operacji stawu kolanowego.

Tworzymy zaawansowane aplikacje mobilne na platformy Android i iOS. Zapraszamy do kontaktu