Nowoczesne rozwiązania webowe

Nasze rozwiązania są ściśle dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Tworzymy systemy dla ubezpieczeń, bankowości, przemysłu, transportu i administracji publicznej.

Od wielu lat tworzymy dedykowane rozwiązania webowe dla firm z różnych sektorów gospodarki. Budowane systemy opieramy na platformie Java Enterprise Edition, która wyznacza standardy nowoczesnego oprogramowania. Nie boimy się wykorzystywać najnowszych technologii. Posiadamy bowiem zespół specjalistów, którzy cały czas śledzą trendy w branży IT a także nabywają praktyczne doświadczenie podczas realizacji złożonych projektów.

Systemy dedykowane
Systemy dedykowane

Oferujemy współpracę na każdym etapie życia projektu. Począwszy od wstępnej analizy, poprzez wytworzenie oprogramowania, do zakończonego sukcesem wdrożenia produkcyjnego. Zapewniamy także utrzymanie wykonanego przez nas systemu i z przyjemnością angażujemy się w dalszy rozwój.

Mamy świadomość, że nie każdy potrzebuje systemu „szytego na miarę”. Dlatego też zbudowaliśmy w ostatnich latach zespoły pracujące nad produktami oferującymi dużą gotowość do szybkiego uruchomienia. W takim wariancie współpracy pierwsze efekty naszych prac są widoczne już po wstępnej konfiguracji i adaptacji. Zachęcamy do zapoznania się z produktami bazującymi na Platformie Liferay oraz TIA Solution.

Systemy dedykowane

Jeżeli Twój biznes potrzebuje rozwiązania IT ściśle dopasowanego do specyfiki Twojej firmy lub potrzebujesz rozwiązania dedykowanego Zapraszamy do kontaktu