Praca

Aktualne Oferty

Analityk / Programista (Szczecin)

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca zaawansowane projekty IT - poszukuje osób na stanowisko:

Do naszego zespołu realizującego ambitne projekty dla klientów z sektora ubezpieczeniowego poszukujemy osób na stanowisko Analityk / Programista. Idealny kandydat powinien posiadać minimum roczne doświadczenie w pracy jako analityk, programista baz danych lub tester oprogramowania. Rozważymy jednak kandydatury osób z mniejszym doświadczeniem lub mających doświadczenie w ubezpieczeniach, a chcących rozpocząć karierę zawodową w branży IT.

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań biznesowych i przekładanie ich na wymagania funkcjonalne / systemowe,
  • konfigurowanie systemu w celu realizacji wymagań klienta,
  • tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem języka SQL,
  • testowanie pod kątem zgodności z wymaganiami biznesowymi,
  • dbałość o wysoką jakość prac.

Oczekiwania:

  • co najmniej dobra znajomość zagadnień ubezpieczeniowych,
  • doświadczenie w pracy zespołowej, w tym współpracy na linii biznes-IT,
  • bardzo wysoka komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • łatwość nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych.

Mile widziane:

  • znajomość języka SQL,
  • uprzednia praca w firmie ubezpieczeniowej na stanowisku nie związanym z informatyką,
  • doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych i/lub programistycznych.

Oferujemy:

  • pracę w projektach realizowanych dla czołowych firm sektora ubezpieczeniowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@profidata.com.pl podając w tytule następujące dane: Analityk / Programista - Imię i nazwisko.

W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Nie ma w chwili obecnej żadnej interesującej Cię oferty pracy a uważasz, że mógłbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację!