Dedykowane systemy informatyczne

Rozwiązania dla ubezpieczeń, bankowości, przemysłu,
transportu i administracji publicznej.

Twój biznes potrzebuje rozwiązania IT ściśle dopasowanego do specyfiki Twojej firmy. My wiemy jak je zbudować.

Ubezpieczenia

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach informatycznych dla sektora ubezpieczeniowego. Wraz z naszymi partnerami – największymi polskimi firmami ubezpieczeniowymi – zrealizowaliśmy wiele zakończonych sukcesem projektów.

Ubezpieczenia
Bankowość

Bankowość

Nasza firma może się poszczycić udziałem w realizacji rozwiązań dla bankowości elektronicznej i core bankingu. Nasze kompetencje zbudowaliśmy dostarczając dla największych firm na rynku nowoczesne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania IT.

Przemysł

Realizujemy i dostarczamy dedykowane rozwiązania dla przemysłu. Nasze kompetencje obejmują zarówno wytwarzanie systemów specjalizowanych jak i kompleksowe wdrożenia informatyczne oparte o SAP Business One.

Przemysł
Transport

Transport

Nasza wieloletnia współpraca przy realizacji projektów i wdrożeń IT dla przedsiębiorstw z sektora transportu i logistyki zaowocowała zebraniem przez nas cennych doświadczeń i zbudowaniem kompetencji, w oparciu o które, z powodzeniem jesteśmy w stanie realizować złożone projekty dla tego sektora.

Administracja publiczna

Od kilku lat realizujemy zaawansowane projekty informatyczne dla administracji publicznej. Uczestniczyliśmy miedzy innymi w projektach takich jak CEPiK (MSWiA), CANARD (GITD), SODiR (PFRON) czy Karty Usług Publicznych. Posiadamy również kompetencje w zakresie prowadzenia projektów dla administracji publicznej.

Administracja publiczna

Jeżeli Twój biznes potrzebuje rozwiązania IT ściśle dopasowanego do specyfiki Twojej firmy lub potrzebujesz rozwiązania dedykowanego Zapraszamy do kontaktu