Praca

Aktualne Oferty

Tester Oprogramowania (Szczecin)

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca zaawansowane projekty IT - poszukuje osoby na stanowisko:

Poszukujemy specjalistów odpowiedzialnych za zapewnienie jakości tworzonego przez nas oprogramowania. Idealny kandydat powinien posiadać minimum półroczne doświadczenie w pracy jako tester, jednak rozważymy również kandydatury osób z mniejszym doświadczeniem, planujących rozpoczęcie kariery jako specjalista QA lub mających doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Zakres obowiązków

  • planowanie testów oprogramowania,
  • przygotowywanie scenariuszy testowych,
  • testowanie oprogramowania,
  • tworzenie dokumentacji,
  • doskonalenie procesów testowania.

Oczekiwania:

  • chęć rozpoczęcia lub kontynuacji kariery zawodowej, jako specjalista QA,
  • podstawowa wiedza o procesie testowania oprogramowania,
  • cechy charakteru predysponujące do realizacji prac QA: dokładność, spostrzegawczość, dociekliwość, umiejętność współpracy w zespole,
  • mile widziane uprzednie doświadczenie w realizacji testów,
  • mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej na stanowisku nie związanym z informatyką.

Oferujemy:

  • pracę w projektach realizowanych dla czołowych firm sektora ubezpieczeniowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość uzyskania certyfikatu ISTQB,
  • swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@profidata.com.pl podając w tytule następujące dane: Tester Oprogramowania - Imię i nazwisko.

W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Nie ma w chwili obecnej żadnej interesującej Cię oferty pracy a uważasz, że mógłbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację!