Praca

Aktualne Oferty

Java Team Leader

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca projekty dla klientów z sektorów ubezpieczeniowego, bankowego oraz publicznego, poszukuje osoby na stanowisko:

Java Team Leader (Szczecin)

Język Java i związane z nim pokrewne technologie są obecnie jednym z dominujących standardów w zakresie budowy wysoce skalowalnych, niezawodnych i bezpiecznych systemów informatycznych. Jako firma specjalizująca się w realizacji projektów w oparciu o środowisko Java, nieustannie poszukujemy utalentowanych inżynierów, którzy pragną podjąć się nowych wyzwań i rozwijać w praktyce swoje umiejętności.

Zakres obowiązków

  • udział w pracach analitycznych i projektowych (metodyki zwinne)
  • organizacja pracy zespołu programistów
  • efektywna komunikacja w zespole oraz z klientem
  • wsparcie merytoryczne i techniczne podległego zespołu
  • tworzenie oprogramowania
  • zapewnienie wysokiej jakości oraz zgodności produktu z wymaganiami
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • uczestnictwo w procesach ofertowych w roli doradcy technicznego

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka Java, poparta minimum 5 letnim doświadczeniem w realizacji złożonych projektów informatycznych
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem programistów
  • umiejętność organizacji prac własnych oraz zespołu deweloperskiego
  • wysoka komunikatywność
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z: wykorzystaniem framework’ów aplikacyjnych, wzorców projektowych, architekturą usługową, integracją systemów oraz wykorzystaniem rozwiązań klasy ORM
  • umiejętność efektywnego działania w sytuacjach stresie i pod presją czasu

Oferujemy:

Swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w ciekawych projektach dla czołowych firm z branży finansowej. Umożliwiamy współpracę zarówno na zasadach umowy o pracę, jak i działalności gospodarczej.

Aplikacje prosimy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@profidata.com.pl podając w tytule następujące dane: Java Team Leader - Imię i nazwisko. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Nie ma w chwili obecnej żadnej interesującej Cię oferty pracy a uważasz, że mógłbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację!