Praca

Aktualne Oferty

Java Developer (Szczecin)

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca projekty dla klientów z sektorów ubezpieczeniowego, bankowego oraz publicznego, poszukuje osób na stanowisko:

Większość naszych projektów prowadzona jest w oparciu o Java EE. Dlatego nieustannie poszukujemy utalentowanych programistów języka Java, którzy pragną podjąć się nowych wyzwań i rozwijać w praktyce swoje umiejętności.

Zakres obowiązków

Język Java i platforma programistyczna Java EE są obecnie jednym z dominujących standardów w zakresie budowy wysoce skalowalnych, niezawodnych i bezpiecznych systemów informatycznych. Znajomość tej platformy daje pracownikowi gwarancję znalezienia ciekawej, rozwijającej i zarazem dobrze płatnej pracy. Od pracowników pracujących na stanowisku Java Developer oczekujemy:

  • implementacji nowoczesnych systemów IT w środowisku JEE,
  • dbałości o jakość kodu i dokumentację,
  • rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • aktywnego udziału w kształtowaniu polityki jakości firmy,

Nasze oczekiwania:

Najważniejsza jest dla nas wysoka inteligencja, umiejętność szybkiego uczenia się, kojarzenia faktów, myślenia nie tylko technicznego, ale również biznesowego, które pozwala lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Idealny kandydat będzie mógł pochwalić się minimum rocznym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji internetowych i dobrą znajomością języka Java.

Oferujemy:

Swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w ciekawych projektach. Współfinansujemy zdobywanie przez naszych pracowników certyfikatów w ramach Java Certification (Oracle). Obecnie poszukujemy zarówno doświadczonych, jak i początkujących programistów języka Java. Umożliwiamy współpracę zarówno na zasadach umowy o pracę, jak i działalności gospodarczej.

Aplikacje prosimy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@profidata.com.pl podając w tytule następujące dane: Java Developer - Imię i nazwisko. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107”

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest PROFI-DATA Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ul. Milczańska 30A 70-107. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Nie ma w chwili obecnej żadnej interesującej Cię oferty pracy a uważasz, że mógłbyś dołączyć do naszego zespołu? Wyślij do nas swoją aplikację!